English | 中文 | Español | Türkçe | Deutsch | Italiano
 
Abone Olun 

Haftalık bağımsız çelik referans fiyatları için The Steel Index'e abone olun.

» Ücretsiz Deneme» Abone olun
 
Veri Sağlayıcı Olun

The Steel Index'e fiyatlarınızı gönderin, haftalık çelik referans fiyatlarını ücretsiz alın.

» Bir Veri Sağlayıcı Ol

Neden Bir Veri Sağlayıcı Olmalıyım?

Geçtiğimiz yıllarda dalgalı ve öngörülemez bir hâl alan çelik, hurda, demir cevheri ve kok kömürü fiyatları, pazar alım-satımlarını doğru bir şekilde kaydedecek fiyat bilgileri sağlayan güvenilir bir endeks hizmetine olan ihtiyacı artırmıştır.

TSI kapsamında yer alan çelik, hurda, demir cevheri veya kok kömürü alımı ya da satışı yapıyorsanız, sizi de Veri Sağlayıcıları grubumuzda görmekten memnuniyet duyarız.Böylece, pazar deneyiminizi de endeksimize dahil ederek, iş alanınız için önemini ve faydasını artırabilirsiniz.

Bir Veri Sağlayıcı olarak, her hafta tek yapmanız gereken, ticaretini yaptığınız ürünler için ortalama fiyatlarınızı, güvenli online sistemimize girmek olacaktır. Sağlayacağınız veriler %100 gizlilik içerisinde saklanacak ve adınız gizli tutlacaktır.

Siz de bunun karşılığında, TSI'nin servislerine ücretsiz üye olabilecek ve bunun getireceği faydalardan yararlanabileceksiniz.

TSI temsilcisiyle irtibata geçin

Sorularınıza yanıt almak ya da metodolojimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, bize e-posta gönderebilirsiniz; TSI’den bir temsilci en kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir.

»Veri Sağlayıcı olmak için başvurun

©The Steel Index 2017. The Steel Index is a trademark of S&P Global Commodities UK Limited.

Platts, 2011’in Temmuz ayında, The Steel Business Briefing (SBB) ve The Steel Index (TSI) birimleriyle birlikte global çelik piyasasının lider bilgi kaynağı olan Steel Business Briefing Group’u satın almıştır. SBB Group’un satın alımı sayesinde Platts, müşterilerine ve piyasalara, daha büyük ve son derece deneyimli bir yazı işleri ekibi, sayısı ciddi şekilde artan fiyat değerlendirmeleri ve çok daha kapsamlı ürün ve konferans yelpazesi sunabilmektedir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz