English | 中文 | Español | Türkçe | Deutsch | Italiano
The Steel Index Nasıl Kullanılır?

Pazar fiyatlarını öğrenmek isteyen bir kişi, genellikle rakamlardan daha fazlasını bulmak ister.  Tedarik zincirindeki 600'ün üzerinde şirketten oluşan veri havuzumuz ve dünya çapında kullanılan bir metodolojiyle birlikte, kullanıcılarımız The Steel Index'in güvenebilecekleri referans fiyatlar derlediğini biliyorlar.Bu bilgilere güvenen şirketler, sadece fiyatlarımıza bakmakla kalmıyor, bu fiyatları birçok farklı şekilde de kullanıyor.

 

TSI Video

Referans fiyatlarımızın nasıl uygulamaya döküldüğünü ve aşağıdaki alanlarda işletmenize avantaj sağlamak için The Steel Index verilerini nasıl kullanacağınızı keşfedin:

 

Sözleşme Görüşmeleri
» Daha fazla bilgi
İhracat/ithalat tehditlerinin takibi» Daha fazla bilgi
Kıyaslama
» Daha fazla bilgi
Fiyat Risk Yönetimi
» Daha fazla bilgi

The Steel Index hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın: marketing@thesteelindex.com

©The Steel Index 2018. The Steel Index is a trademark of S&P Global Commodities UK Limited.

Platts, 2011’in Temmuz ayında, The Steel Business Briefing (SBB) ve The Steel Index (TSI) birimleriyle birlikte global çelik piyasasının lider bilgi kaynağı olan Steel Business Briefing Group’u satın almıştır. SBB Group’un satın alımı sayesinde Platts, müşterilerine ve piyasalara, daha büyük ve son derece deneyimli bir yazı işleri ekibi, sayısı ciddi şekilde artan fiyat değerlendirmeleri ve çok daha kapsamlı ürün ve konferans yelpazesi sunabilmektedir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz