English | 中文 | Español | Türkçe | Deutsch | Italiano
The Steel Index'e Reklam Verin


Bugünün piyasasında işletmelerin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri de kendilerini tanıtmak için yeni ve yenilikçi yollar bulmak. TSI'nin web sayfası ve aylık inceleme raporları sizin için spot ışıklarını şirketinizin üzerine çevirerek, çelik arz zincirindeki önemli katılımcılara ulaşmak için eşsiz bir imkan sunuyor. Hemen yerinizi ayırtın ve işlerinizin nasıl arttığını görün!

 

Reklam yerinizi hemen ayırtmak için, TSI'nın Reklam Müdürü'ne ulaşın:

Avrupa, Amerika Kıtası & Asya
Neil Roberts
advertise@thesteelindex.com
+44 (0) 20 7176 7638TSI aylık raporları


5000 hedef endüstri uzmanı sizi görsün 

TSI ekibi artık çelik, hurda ve demir cevheri piyasaları için aylık inceleme raporları yazıyor. Bu raporların her biri bir önündeki ayı sabırsızlıkla bekleyen bir önceki ayı özetliyor. En değerli pazar katılımcıları ile irtibata geçme şansını kaçırmayın! Reklamınızın nerede yayınlanacağını görmek için çelik, hurda ya da demir cevheri raporlarına tıklayın
.

Aşağıdaki tabloda ücretleri görebilirsiniz:

TSI'nin çelik, demir hurdası ve demir cevheri raporlarında reklam ücretleri
Boyut (piksel)
1 ay
6 ay
12 ay
520 x 240
$1000
$850
$700
170 x 685
$900
$775
$650
170 x 350
$600
$525
$450
350 x 170
$600
$525
$450

Önümüzdeki ayın raporlarında reklam vermek için, aşağıdaki basamakları tamamladıktan sonra lütfen bize e-posta ile ulaşın advertise@thesteelindex.com:

·         Hangi raporlarda reklam vermek istediğinize karar verin (çelik, hurda, demir cevheri)

·          Tercih ettiğiniz boyutu seçin

·         Ne kadar süre ile reklam vermek istediğinize karar verin

Hem web sayfasında hem de aylık raporlarda reklam vermek istiyorsanız, uygun indirimleri görüşmek için lütfen bize ulaşın: advertise@thesteelindex.com.

Daha fazla beklemeyin, hemen yerinizi ayırtın!


©The Steel Index 2017. The Steel Index is a trademark of S&P Global Commodities UK Limited.

Platts, 2011’in Temmuz ayında, The Steel Business Briefing (SBB) ve The Steel Index (TSI) birimleriyle birlikte global çelik piyasasının lider bilgi kaynağı olan Steel Business Briefing Group’u satın almıştır. SBB Group’un satın alımı sayesinde Platts, müşterilerine ve piyasalara, daha büyük ve son derece deneyimli bir yazı işleri ekibi, sayısı ciddi şekilde artan fiyat değerlendirmeleri ve çok daha kapsamlı ürün ve konferans yelpazesi sunabilmektedir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz