English | 中文 | Español | Türkçe | Deutsch | Italiano
Koklaşabilir kömür referans fiyatları: Ücretsiz Deneme Aboneliğinizi hemen başlatın!
Koklaşabilir kömür referans fiyatları

TSI, Avustralya ihracatları ve Çin’in Premium Sert Koklaşabilir Kömür ile Sert Koklaşabilir Kömür ithalatları için 5 adet günlük koklaşabilir kömür feferans fiyatları yayınlamaktadır.

TSI’nin kendi sektörlerinde lider karşılaştırma aracı olarak kabul edilen mevcut demir cevheri, çelik ve hurda endekslerine ek olarak, koklaşabilir kömür fiyatları ile birlikte TSI’nin çelik tedarik zinciri için fiyat listesi tamamlandı.

Diğer endekslerinde olduğu gibi spot pazarı alım-satım verilerine dayanan aynı dayanıklı metodolojiyi kullanan TSI’nin koklaşabilir kömür fiyatları giderek daha fazla tanınıyor ve kullanılıyor. Diğer pazar katılımcılarına katılın ve koklaşabilir kömür hizmetimizin size nasıl yardımcı olabileceğini görün!

Ücretsiz Deneme Aboneleğinizin içeriği:

  • Avustralya ihracaları ve Çin’in Premium Sert Koklaşabilir Kömür ile Sert Koklaşabilir Kömür ithalatları için 5 adet günlük koklaşabilir kömür referans fiyatı (tüm spesifikasyonlar için aşağıya bakınız)
  • Endeks yayın saatlerinde mail kutunuza gönderilen, güncel koklaşabilir kömür fiyatlarını içeren günlük raporlar
  • Avustralya ihracat pazarındaki fiyatlandırma hareketleri ve arz-talep dinamikleri için geçmiş verileri ve önümüzdeki ay tahminlerini içeren TSI Aylık Koklaşabilir Kömür Raporu
  • TSI'nin online Fiyat Analizcisine erişim aracı: seçtiğiniz zaman aralıklarındaki para ve hacim birimlerini değiştirerek 4 fiyat serisini tek bir grafik üzerinde karşılaştırabilirsiniz

Günlük demir cevheri dosyası

TSI: endeks seçimi

TSI'nin koklaşabilir kömür fiyatları endüstri katılımcıları tarafından yakından takip ediliyor. Dalgalı pazar fiyatlarını dikkate alan şirketler, sözleşmelerinde pazarlık edilmiş belirli fiyatlar yerine endeks bazlı fiyatlandırma anlaşmalarını kullanmaya başladılar.

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz, TSI Analistleri Jing Zhi Ng (Singapur) jz.ng@spglobal.com

Avustralya İhracatları

Premium Sert Koklaşabilir Kömür - FOB Doğu Limanı, Avustralya [+]
Sert Koklaşabilir Kömür - FOB Doğu Limanı, Avustralya [+]

Başa dön


Çin İthalatları

Premium Sert JM25 Koklaşabilir Kömür - CFR Jingtang Limanı, Çin [+]
Sert JM25 Koklaşabilir Kömür - CFR Jingtang Limanı, Çin [+]

Başa dön


If you buy or sell any of the steel products listed above, you may be eligible to contribute as a Data Provider, which provides a number of benefits. Click here for more information.

©The Steel Index 2017. The Steel Index is a trademark of S&P Global Commodities UK Limited.

Platts, 2011’in Temmuz ayında, The Steel Business Briefing (SBB) ve The Steel Index (TSI) birimleriyle birlikte global çelik piyasasının lider bilgi kaynağı olan Steel Business Briefing Group’u satın almıştır. SBB Group’un satın alımı sayesinde Platts, müşterilerine ve piyasalara, daha büyük ve son derece deneyimli bir yazı işleri ekibi, sayısı ciddi şekilde artan fiyat değerlendirmeleri ve çok daha kapsamlı ürün ve konferans yelpazesi sunabilmektedir. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz